11 listopada (sb.), godz. 20.00______________wstęp płatny

Ryczące Dwudziestki na Festiwalu Tratwa w Chorzowie

Swą dobrą passę rozpoczęli właśnie na festiwalu „TRATWA” ’83 w Katowicach, gdzie między innymi za piosenkę „Hiszpańskie Dziewczyny”, która do dnia dzisiejszego im towarzyszy, otrzymali II nagrodę. Później było już tylko lepiej. Jak sami twierdzą, każda otrzymana nagroda na festiwalu jest dla nich najważniejsza, a każdy gest sympatii i uśmiech ze strony publiczności, zapłatą i zachętą do dalszej pracy. Mimo wielu otrzymanych nagród, dwie z nich mają szczególne znaczenie dla zespołu – dwukrotne Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu „SHANTIES” w Krakowie w latach 1984 i 1999.
Nie boją się eksperymentów i nowinek muzycznych, a spektrum ich repertuaru sięga od romantycznych irlandzkich ballad i piosenek autorskich, poprzez opracowane w nowej formie wersje szant, piosenki o tematyce ekologicznej dla dzieci, humorystyczne miniatury muzyki klasycznej, do repertuaru gospel.

Koncert w znajomym miejscu do niedawna tawerny Stary Port :-) teraz w równie wodnym klimacie i w mackach Krakena Kraken Pub

bilety: 30 zł* / 35 zł **
* cena w sprzedaży internetowej (www.rezerwacje.hals.krakow.pl)
** cena w sprzedaży bezpośredniej


Bilety do nabycia od 24 października w Chorzowie:

KRAKEN Pub, ul. Rynek 13/3
Godziny otwarcia:
pon - czw: 16.00 - 00.00
pt - sob: 16.00 - 02.00
niedziela: 16.00 - 00.00
tel. 32 760 67 67; 517 430 002
https://www.facebook.com/krakenpubchorzow/

Wybierz grupy:

Informacje o organizowanych przez nas koncertach, o nowych wydawnictwach i promocjach w naszym sklepie internetowym oraz na jakich imprezach będziemy z naszymi płytami i śpiewnikami.
informacje o Festiwalu Shanties
Informacje o Festiwalu Tratwa
Informacja o imprezach i koncertach w Tawernie w Krakowie