Miejsca koncertów

Klub Studencki ŻACZEK, al. 3 Maja 5
Klub położony jest dwa kroki od Miasteczka Stu-denckiego oraz budyn-ków AGH, mieści się obok Hotelu Studen-ckiego Żaczek, parę minut drogi pieszo od Rynku Głównego. Podczas roku akademic-kiego można tu wysko-czyć na koncert bądź jam session, potańczyć na imprezie, obejrzeć występ kabaretu czy teatru stu-denckiego albo mecz.
ŻACZEK może pomieścić w sumie 600 osób, spragnionych muzycznych wrażeń.
W dolnej sali Klubu, podczas koncertów, odbywać się będzie tradycyjny kiermasz żeglarski, prezentujący partnerów festiwalu oraz firmy prowadzące działalność w zakresie: czarterów jachtów, rejsów, szkoleń żeglarskich podnoszących kwalifikacje, organizacji imprez firmowych pod żaglami, sprzedaży wydawnictw, upominków, pamiątek żeglarskich, a także wystawy zdjęć i obrazów. Tam też mieścić się będzie gastronomiczne zaplecze Festiwalu.

http://www.klubzaczek.pl

KINO KIJÓW.CENTRUM, al. Z. Krasińskiego 34
Kijów.Centrum to nowo-czesne kino z tradycją. Jest to nie tylko kino, ale także centrum rozrywki, gdzie oprócz filmów, zobaczyć można koncer-ty, transmisje oper LIVE HD, transmisje baletów LIVE HD, kabarety. Jest to jeden z głównych obiektów festiwalowych Krakowskiego Festiwalu Filmowego i Festiwalu Fil-mów Niezależnych PKO OFF CAMERA.
Duża Sala Kijów.Centrum to największa i najlepsza sala kinowa w mieście. 828 wygodnych foteli, najwyższa, cyfrowa jakość dźwięku i obrazu, klimatyzacja i ogromny ekran o powierzchni 180m2. Każda wizyta w tej Sali staje się prawdziwą przygodą.
Na deskach Kijów.Centrum występowali już tacy artyści jak Piotr Rogucki, Kayah, Leszek Możdżer,  Ania Dąbrowska, Kroke i Maja Sikorowska, Avishai Cohen Trio, czy Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski.

http://www.kijow.pl

RADIO KRAKÓW Studio S5, al. J. Słowackiego 22
Studio Radia Kraków im. Romany Bobrowskiej (S5) ma doskonałe wa-runki do organizowania i nagrywania koncertów, spotkań i nagrań studyj-nych. Składa się z sali koncertowej dla 200 osób o powierzchni 200 m2 wraz z reżyserką.
Ze względu na wielkość i zaplecze jest idealnym miejscem do nagrań kon-certowych i studyjnych, w tym dużych form muzycznych, jak nagrania orkiestrowe, ścieżki dźwiękowe do filmów, programów, audycji i multimediów.
Występowali, bądź też nagrywali tu m.in. tacy wykonawcy jak: Leszek Możdżer, Nigel Kennedy, Grzegorz Turnau, Jarosław Śmietana, czy też zespół Myslovitz.

http://www.radiokrakow.pl/

Wybierz grupy:

Informacje o organizowanych przez nas koncertach, o nowych wydawnictwach i promocjach w naszym sklepie internetowym oraz na jakich imprezach będziemy z naszymi płytami i śpiewnikami.
informacje o Festiwalu Shanties
Informacje o Festiwalu Tratwa
Informacja o imprezach i koncertach w Tawernie w Krakowie